O nás

Kajima Corporation je světovým lídrem v oblasti architektury, stavebnictví a developmentu. Společnost byla založena roku 1840 v Japonsku, sídlo má v Tokiu a kanceláře najdete nejen v Japonsku, ale také v Severní Americe, Asii, Austrálii a Evropě.

Kajima zaměstnává přibližně 18 900 lidí po celém světě a její konsolidovaný roční obrat je přibližně 17,5 miliard amerických dolarů. V Evropě začala Kajima fungovat v roce 1975, a to výstavbou Světového obchodního centra v Berlíně. Společnost Kajima Europe sídlí v Londýně a řídí dceřiné společnosti ve Velké Británii, Francii, Polsku, České republice a velmi úzce spolupracuje s japonskými i světovými společnostmi.

Česká pobočka byla otevřena v roce 2002. Jako generální dodavatel staveb jsme úspěšně dokončili více než 50 projektů a v roce 2017 jsme navíc rozšířili své podnikání i na území Slovenska.

Kajima ve světě

Flag of Japan

Japan

KAJIMA CORPORATION
Flag of United Kingdom

United Kingdom

KAJIMA EUROPE LTD.
Flag of France

France

KAJIMA FRANCE DEVELOPMENT S.A.R.L.
Flag of Poland

Poland

KAJIMA POLAND SP. Z O.O.
Flag of Czech Republic

Czech Republic

KAJIMA CZECH DESIGN AND CONSTRUCTION S.R.O.
Flag of United States

United States

KAJIMA U.S.A. INC.
Flag of Mexico

Mexico

KAJIMA | ALBERICI MEXICO.
Flag of Singapore

Singapore

KAJIMA OVERSEAS ASIA (SINGAPORE) PTE. LTD.
Flag of Thailand

Thailand

THAI KAJIMA CO., LTD.
Flag of Malaysia

Malaysia

KAJIMA (MALAYSIA) SDN. BHD.
Flag of Indonesia

Indonesia

PT KAJIMA INDONESIA
Flag of The Philippines

The Philippines

KAJIMA PHILIPPINES INC.
Flag of Vietnam

Vietnam

KAJIMA VIETNAM CO., LTD.
Flag of Myanmar

Myanmar

KAJIMA MYANMAR CO., LTD.
Flag of India

India

KAJIMA INDIA PVT LTD
Flag of China

China

KAJIMA CORPORATION (CHINA) CO., LTD.
Flag of Taiwan

Taiwan

CHUNG-LU CONSTRUCTION CO., LTD.
Flag of Australia

Australia

KAJIMA AUSTRALIA PTY LTD
Seznam

Neváhejte nás kontaktovat s dotazem nebo poptávkou.

Proč si vybrat nás?

Více než 50 dokončených projektů

Důkazem našeho úspěchu je počet dokončených staveb. Mezi naše zásady patří maximální úsilí o uspokojení klienta, bezpečnost při práci, „value engineering“ – efektivní technické a finanční řízení výstavby při zachování požadované kvality díla, transparentnost postupů, spolupráce s klientem, záruka kvalitních výsledků a dodržení harmonogramu.

V České republice od roku 2002

Jsme stabilní a úspěšný generální dodavatel staveb působící na českém trhu od roku 2002 se silným týmem zkušených inženýrů a architektů. Naším dlouhodobým cílem je poskytovat zákazníkům komplexní řešení, která plně uspokojí jejich potřeby a požadavky.

Mezinárodní zázemí

Kajima Group tvoří jednotlivci pracující jako jeden celek. Naše společnost v celosvětovém měřítku usiluje o tvůrčí vývoj založený na vědeckých principech a humanitárním postoji, snažíme se také neustále rozvíjet obchodní operace a přispívat společnosti. Taková byla vždy naše filozofie řízení. Díky 180 rokům tvrdé práce, silnému postavení na globálním stavebním trhu a výzkumu nejvyšších technologií v nás mají klienti stále důvěru.

Řízení bezpečnosti a životního prostředí

Zajištění vysoké kvality nesmí být na úkor bezpečnosti a poškození zdraví a životního prostředí. Prevence úrazů a poškození zdraví je pro nás absolutní prioritou a zároveň minimalizuje negativní dopady na životní prostředí. Řízení zdrojů a profesionální recyklace odpadu jsou součástí našich zásad.

Management kvality

Kvalita pro nás znamená splnit požadavky, potřeby a očekávání našich klientů. Je to jeden z našich pilířů práce, do kterého je zapojen každý zaměstnanec. Dbáme také na otevřenou komunikaci se třetími stranami, aby naše podnikání bylo úspěšnější.