Koordinátor projektové dokumentace
Generální dodavatel průmyslových staveb s mezinárodním zázemím hledá do týmu nového kolegu/kolegyni s chutí podílet se na stavebních zakázkách v rámci celé ČR.

Náplň práce:

  • člen projektového týmu nebo oddělení přípravy zakázek
  • spolupráce na přípravě a vedení projektové dokumentace staveb a jejich technologických částí ve všech fázích projektu
  • aktivní komunikace se všemi zainteresovanými stranami
  • vyhodnocování požadavků investora a dotčených orgánů státní správy
  • kompletace dokumentace pro předání
  • zajišťování podkladů pro rozpočtování

Požadavky:

  • VŠ obor Pozemní stavby/Architektura (vhodné pro absolventy)
  • znalost příslušných norem a zákonů
  • znalost programu AutoCAD na uživatelské úrovni
  • pečlivost a důslednost

Výhodou může být:

  • zkušenost z obdobné pozice
  • anglický jazyk (komunikativní úroveň)

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou nebo dle dohody
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené a sick days
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky a Flexi Pass
notebook a mobilní telefon
služební vůz i k soukromým účelům po dobu projektu

Hledáme nové talentované zaměstnance, kteří by se připojili k našemu týmu.
Pošlete nám životopis a kontakt a my se s vámi spojíme.