Stavbyvedoucí TZB
Generální dodavatel průmyslových staveb s mezinárodním zázemím hledá do týmu kolegu/kolegyni se zkušeností v realizaci staveb v oborech VZT, ÚT, CHL, elektro nebo absolventa vysoké školy s chutí podílet se na stavebních zakázkách v rámci celé ČR.

Náplň práce:

  • spolupráce při realizaci stavby s vedoucím projektu
  • účast na výběrových řízení zhotovitelů (VZT, slaboproud, silnoproud, ÚT, CHL)
  • koordinace prací TZB zhotovitelů
  • kontrola kvality provedených prací a harmonogramu
  • účast na přípravě stavební zakázky v kanceláři společnosti
  • práce v týmu na stavbě v rámci celé ČR

Požadavky:

  • SŠ/VŠ stavební, strojní (vhodné pro absolventy)
  • znalost MS Office
  • samostatnost, spolehlivost a ochota přijmout odpovědnost

Výhodou může být:

  • zkušenost s realizací stavební zakázky
  • autorizace ČKAIT
  • anglický jazyk (komunikativní úroveň)
  • VŠ obor Technika prostředí staveb
  • vyhláška 50/78
  • znalost programu AutoCAD na uživatelské úrovni

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou nebo dle dohody
motivující finanční odměna
5 týdnů dovolené a sick days
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na stravování a Flexi Pass
notebook a mobilní telefon
služební vůz i k soukromým účelům po dobu projektu

Hledáme nové talentované zaměstnance, kteří by se připojili k našemu týmu.
Pošlete nám životopis a kontakt a my se s vámi spojíme.