Manažer kvality
Generální dodavatel průmyslových staveb s mezinárodním zázemím hledá do týmu nového kolegu/kolegyni s chutí podílet se na stavebních zakázkách v rámci celé ČR.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za tvorbu a řízení dokumentace ve společnosti
  • analýza a neustálé zlepšování nastavených procesů
  • nastavení systému a provádění interních auditů
  • kontrola dodržování interních předpisů
  • monitoring účinnosti a efektivity přijatých opatření
  • reporting vedení společnosti

Požadavky:

  • VŠ vzdělání stavební nebo technické
  • velmi dobrá znalost ISO 9001
  • procesně orientovaný se silnými komunikačními schopnostmi
  • samostatnost, organizační schopnosti
  • zkušenost z obdobné pozice (nejlépe ve stavebnictví)

Výhodou může být:

  • anglický jazyk (komunikativní úroveň)
  • znalost ISO 14001 a ISO 45001

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou nebo dle dohody
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené a sick days
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky a Flexi Pass
notebook a mobilní telefon

Hledáme nové talentované zaměstnance, kteří by se připojili k našemu týmu.
Pošlete nám životopis a kontakt a my se s vámi spojíme.