Přípravář/rozpočtář staveb
Generální dodavatel průmyslových staveb s mezinárodním zázemím hledá do týmu kolegu/kolegyni se zkušeností v přípravě stavebních zakázek nebo absolventa/tku SŠ nebo VŠ s chutí podílet se na přípravě zajímavých projektů v rámci celé ČR.

Náplň práce:

  • člen týmu přípravy výběrových řízení
  • práce s projektovou dokumentací
  • příprava a kontrola výkazu výměr do rozpočtu
  • spolupráce při výběru zhotovitelů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ stavební, strojní (vhodné pro absolventy)
  • znalost cen materiálů, prací a technologií
  • znalost MS Office (zejména Excel)
  • znalost výkresové dokumentace
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Výhodou může být:

  • zkušenost z obdobné pozice
  • anglický jazyk (komunikativní úroveň)
  • znalost rozpočtových programů
  • znalost programu AutoCAD
  • aktivní řidič

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou nebo dle dohody
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené a sick days
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky a Flexi Pass
notebook a mobilní telefon

Hledáme nové talentované zaměstnance, kteří by se připojili k našemu týmu.
Pošlete nám životopis a kontakt a my se s vámi spojíme.