Projektový manažer
Generální dodavatel průmyslových staveb s mezinárodním zázemím hledá do týmu nového kolegu/kolegyni s chutí podílet se na stavebních zakázkách v rámci celé ČR.

Náplň práce:

  • řízení svěřené stavební zakázky v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • management řízení nákladů
  • vedení projektového týmu
  • identifikace a řízení rizik, kontrola dodržování BOZP, kvality
  • průběžné hodnocení postupu projektu, pravidelný reporting vedení společnosti
  • organizace a vedení výběrových řízení
  • příprava smluv se zhotoviteli
  • spolupráce při účasti ve výběrových řízení na GD

Požadavky:

  • VŠ stavební
  • praxe ve stavebnictví a zkušenost s vedením stavebních zakázek
  • znalost MS Office, MS Project, AutoCad
  • prokazatelné manažerské schopnosti
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • ochotu vést projekty v rámci celé ČR

Výhodou může být:

  • autorizace dle zák. 360/1992 v platném znění

Nabízíme:

HPP na dobu neurčitou nebo dle dohody
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené a sick days
příspěvek na penzijní připojištění
stravenky a Flexi Pass
notebook a mobilní telefon
služební vůz i k soukromým účelům po dobu projektu

Hledáme nové talentované zaměstnance, kteří by se připojili k našemu týmu.
Pošlete nám životopis a kontakt a my se s vámi spojíme.